Budujte s námi

celorepublikový ABSOLVENTSKÝ systém.

Vítejte na stránkách celorepublikového absolventského systému národní absolventské databáze ABSOLVENTI.cz.

Hledáte odpovědi na tyto otázky?

Jak komunikovat s absolventy?

Jak předat know-how absolventů současným studentům?

Jak s absolventy udržovat kontakt?

Jak zapojit absolventy do dění na škole?

Pokračujte níže

STRATEGICKY. KONCEPČNĚ.

SYSTÉM PLNÝ VÝHOD

Spolu s VŠ, VOŠ, SŠ, ZŠ zveme i Vaši školu ke spolupráci na PERFEKTNÍM absolventském systému ABSOLVENTI.cz, který je mnohem více, než jen systém.

ABSOLVENTI.cz je unikátní celorepublikový projekt, který školám pomáhá uchopit strategicky a dlouhodobě spolupráci se svými absolventy.

#unikátní

#dlouhodobý

#strategický

#efektivní

EFEKTIVNĚ. JEDNODUŠE.

JEDEN SYSTÉM PRO VŠECHNY

Postupně připojujeme všechny ZŠ, SŠ, VOŠ, VŠ do JEDNOHO společného systému/databáze.

Místo 6500 Excelů (každá škola vlastní systém/Excel s často neaktuálními kontakty) tvoříme jen 1 společný funkční systém/databázi s aktuálními kontakty na absolventy.

STÁHNĚTE SI NÁŠ MANUÁL

Vyplňte kontaktní formulář níže a my Vám ihned zašleme náš manuál, který popisuje fungování PERFEKTNÍHO Absolventského systému. 

Vyplňtě formulář a získejte ABSOLVENT.cz MANUÁL V PDF

Děkujeme za odeslání!

I advise companies
and NGOs in initiatives
and campaigns

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write a long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

Clients &

Collaborations

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Recent Blog Posts